Заява «Українського об’єднання патріотів – УкрОП»

31 августа, 2015 - 20:52

Сегодня в Киеве состоялся митинг представителей "УкрОЛа" под стенами Верховной Рады.

Депутаты Верховной Рады, члены этой политической силы бойкотировали Раду перед голосованием в первом чтении поправок к Конституции.

   Заява «Українського об’єднання патріотів – УкрОП» стосовно голосування за зміни до Конституції та трагічних подій під Верховною Радою:

   Сьогодні розпочався зворотній відлік існування зрадницької, корупційної державної Системи. Підтримкою написаних у Кремлі змін до Конституції України вона підтвердила свою антиукраїнську сутність.

   Спільне голосування фракцій нової “владо-опозиції” довело, що вони насправді є частинами прогнилої Системи, яка задля власних інтересів здатна йти на будь-які домовленості з ворогом і окупантом.

   Після цього голосування не може бути й мови про компроміси зі зрадниками України та її народу.

   Водночас «Українське об’єднання патріотів – УкрОП» категорично засуджує прояви насильства та спроби дестабілізувати ситуацію в країні, які мали місце біля стін Парламенту після голосування. Навіть під гаслами захисту свободи та демократії.

   Ми переконані, що в умовах війни навіть найгостріші питання мають вирішуватись політичними методами. І саме влада має взяти на себе політичну відповідальність за ці сумні та ганебні події – бо саме її дії з проштовхування поправок до Конституції без урахування думки суспільства призвели до трагічних наслідків.

   Головним завданням усіх патріотів та відповідальних громадян ми вбачаємо захист України від можливого розчленування під виглядом надання особливого статусу окремим територіям та боротьбу з узурпацією влади з боку Президента і його оточення.

   Ми закликаємо до громадського спротиву узурпаторам та реваншистам і до політичної боротьби за нову Україну.

   Ми маємо перезаснувати Українську Державу на засадах патріотизму, гідності, свободи, справедливості та захисту громадян. Ми створимо державу, в якій зрадники і корупціонери, які знехтували національними інтересами, будуть назавжди відсторонені від влади і отримають належне суворе покарання.